e-Biznes Systemy informatyczne Usługi Centrum Danych english polski

O nas

Działamy na rynku IT od końca lat dziewięćdziesiątych. Kreatywność, solidność, znajomość od podstaw wykorzystywanych technologii oraz zdobyte doświadczenie, przekładają się na sukces naszych realizacji.

Każdy biznes wymaga indywidualnych rozwiązań.

Tworzymy rozwiązania z myślą o przynoszeniu ich właścicielom konkretnych korzyści. Do wykonania powierzonych nam zadań zawsze dobieramy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Dokładnie analizujemy potrzeby Klienta, wybieramy właściwe technologie, pomagamy dotrzeć do docelowych odbiorców.

Outsourcing infrastruktury internetowej.

Dążymy do zapewnienia Państwu 100% outsourcingu infrastruktury internetowej - serwery dedykowane, kolokacja, dostawa serwerów i sprzętu telekomunikacyjnego, transmisja danych, łącza internetowe, administracja serwerami oraz tworzenie zaawansowanych systemów sieciowych. Nie muszą Państwo dobierać różnych dostawców sprzętu i rozwiązań. Wszystko mogą Państwo otrzymać w jednym miejscu.

Firma

Jesteśmy członkiem RIPE NCC, organizacji, która zarządza adresacją IP w Europie.

Stale dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości naszych usług - poprzez inwestycje w sprzęt oraz w ludzi. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania pomagające uzyskać jak najlepsze parametry pracy sieci.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami lub współpracą zapraszamy do kontaktu.

Powrót Strona główna Do góry
NEPHAX © 2006-2013